380LQ681M315A032
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
380LQ681M315A032
JLCPCB Part #
C2621471
Package
Plugin,D35xL37mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 2.87A@120Hz 2000hrs@85℃ 293mΩ@120Hz 315V 35mm 37mm 680uF ±20% 插件,D35xL37mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS