MC22FF181J-F
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
MC22FF181J-F
JLCPCB Part #
C7225260
Package
2220
Description
-55℃~+125℃ 180pF 1kV 4mm 5.7mm ±5% 2220 Mica and PTFE Capacitors ROHS