MC12FA121F-F
MFR.Part #
MC12FA121F-F
JLCPCB Part #
C7300630
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 100V 120pF 2mm 3.2mm ±1% 1210 Mica and PTFE Capacitors ROHS