CMR03C100DOCR
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
CMR03C100DOCR
Description
-55℃~+125℃ 10pF 300V 4.8mm 6.9mm - Mica and PTFE Capacitors ROHS