DCMX493U050BC2B
MFR.Part #
DCMX493U050BC2B
JLCPCB Part #
C3814113
Package
Bolt,D50.8xL106.35mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 106.35mm 2000hrs@85℃ 22.23mm 49000uF 50.8mm 50V 螺栓,D50.8xL106.35mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS