EMVE630ARAR47MD55G
MFR.Part #
EMVE630ARAR47MD55G
JLCPCB Part #
C7272573
Package
SMD,D4xL5.2mm
Description
-40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 470nF 4mm 5.2mm 5mA@120Hz 63V ±20% SMD,D4xL5.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS