E36D200LPN282UA54U
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
E36D200LPN282UA54U
JLCPCB Part #
C6234696
Package
Bolt,D35xL54mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 12.7mm 20V 2800uF 35mm 54mm Bolt,D35xL54mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS