EGXE201ELL220MJ25S
MFR.Part #
EGXE201ELL220MJ25S
JLCPCB Part #
C1597422
Package
Plugin,D10xL25mm
Description
-40℃~+125℃ 10mm 2000hrs@125℃ 200V 226.8mA@100kHz 22uF 25mm 5mm ±20% 插件,D10xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS