ESMG100ETC101ME11D
MFR.Part #
ESMG100ETC101ME11D
JLCPCB Part #
C1952670
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-40℃~+85℃ 100uF 10V 11mm 2000hrs@85℃ 219mA@100kHz 2mm 5mm ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS