EMVA630ADA2R2MD55G
MFR.Part #
EMVA630ADA2R2MD55G
JLCPCB Part #
C3829396
Package
SMD,D4xL5.2mm
Description
-40℃~+85℃ 12mA@120Hz 2.2uF 2000hrs@85℃ 4mm 5.2mm 63V ±20% SMD,D4xL5.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS