BLC200J901B4D
MFR.Part #
BLC200J901B4D
JLCPCB Part #
C3791587
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-45℃~+85℃ 20uF 230V、900V ±5% 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS