ESRH121M04B
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
ESRH121M04B
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 120uF 15mΩ 2.5A@100kHz 2.8mm 4V Polymer ±20% - Polymer Aluminum Capacitors ROHS