ECASD41E226M040KH0
MFR.Part #
ECASD41E226M040KH0
JLCPCB Part #
C7182887
Package
2917
Description
-40℃~+125℃ 1.6A@100kHz 1000hrs@125℃ 22uF 25V 2mm 40mΩ Polymer ±20% 2917 Polymer Aluminum Capacitors ROHS