ECASD40J107M015KH0
MFR.Part #
ECASD40J107M015KH0
JLCPCB Part #
C6190197
Package
2917
Description
-40℃~+125℃ 1000hrs@125℃ 100uF 15mΩ 2A@100kHz 2mm 6.3V Polymer ±20% 2917 Polymer Aluminum Capacitors ROHS