ECASD41E226M040KA0
MFR.Part #
ECASD41E226M040KA0
JLCPCB Part #
C3275352
Package
SMD,4.3x7.3mm
Description
-40℃~+105℃ 1.6A@100kHz 1000hrs@105℃ 22uF 25V 2mm 40mΩ Polymer ±20% SMD,4.3x7.3mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS