EEFSR0J680R
MFR.Part #
EEFSR0J680R
JLCPCB Part #
C910384
Package
2917
Description
-55℃~+105℃ 1mm 2000hrs@105℃ 6.3A@100kHz 6.3V 68uF Polymer ±20% 2917 Polymer Aluminum Capacitors ROHS