EC5BU-24S12A
MFR.Part #
EC5BU-24S12A
JLCPCB Part #
C7182788
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
1 1.25A 1.5kV 12V 15W 18V~36V 90% DIP,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS