EC9BW-24D12N
Extended
Manufacturer
Cincon Electronics Co. LTD
MFR.Part #
EC9BW-24D12N
JLCPCB Part #
C6238823
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
1.25A 1.5kV 12V 2 30W 90.5% 9V~36V Short Circuit Protection、Over Current Protection、Under Voltage Protection、Overvoltage protection、Overheat protection DIP,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS