EC5BW-24S12A
MFR.Part #
EC5BW-24S12A
JLCPCB Part #
C5682280
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
1 1.25A 1.5kV 12V 15W 87% 9V~36V DIP,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS