339LBA025M2EG
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
339LBA025M2EG
JLCPCB Part #
C7179986
Package
Plugin,D35xL47mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 2000hrs@85℃ 22.61mΩ@120Hz 25V 33000uF 35mm 47mm 6.75A@120Hz ±20% 插件,D35xL47mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS