ESMH500VNN183MA45U
MFR.Part #
ESMH500VNN183MA45U
JLCPCB Part #
C3724254
Package
Plugin,D35xL47mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 18000uF 2000hrs@85℃ 35mm 47mm 50V ±20% 插件,D35xL47mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS