339LBA025M2EH
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
339LBA025M2EH
JLCPCB Part #
C5501502
Package
Plugin,D35xL52mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 2000hrs@85℃ 22.61mΩ@120Hz 25V 33000uF 35mm 52mm 7.2A@120Hz ±20% Plugin,D35xL52mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS