DPPM10S33K-F
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
DPPM10S33K-F
JLCPCB Part #
C3796670
Package
Plugin,P=26.5mm
Description
-40℃~+105℃ 33nF 450V、1kV ±10% 插件,P=26.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS