E36L401CVN582MEA5U
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
E36L401CVN582MEA5U
JLCPCB Part #
C7177843
Package
Bolt,D76.2xL105mm
Description
-40℃~+85℃ 105mm 31.8mm 400V 5800uF 76.2mm ±20% 螺栓,D76.2xL105mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS