EMVH250ARA471MKE0S
MFR.Part #
EMVH250ARA471MKE0S
Description
-40℃~+125℃ 12.5mm 13.5mm 140mΩ@100kHz 25V 470uF 5000hrs@125℃ 750mA@100kHz ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS