E36D500LPN413UEA5U
MFR.Part #
E36D500LPN413UEA5U
JLCPCB Part #
C20232960
Package
Bolt,D76.2xL105mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 105mm 31.8mm 41000uF 50V 76.2mm Bolt,D76.2xL105mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS