E36D500HPS223MC54U
MFR.Part #
E36D500HPS223MC54U
JLCPCB Part #
C3814258
Package
Bolt,D50.8xL54mm
Description
-40℃~+85℃ 18.4mΩ@120Hz 2000hrs@85℃ 22.22mm 22000uF 50.8mm 50V 54mm 6.42A@120Hz ±20% 螺栓,D50.8xL54mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS