E36L401CAN682MEJ1U
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
E36L401CAN682MEJ1U
JLCPCB Part #
C7177839
Package
Bolt,D76.2xL182mm
Description
-40℃~+85℃ 182mm 31.8mm 400V 6800uF 76.2mm ±20% 螺栓,D76.2xL182mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS