E36D201CPC383MEJ1U
MFR.Part #
E36D201CPC383MEJ1U
JLCPCB Part #
C3815176
Package
Bolt,D76.2xL182mm
Description
-40℃~+85℃ 182mm 2000hrs@85℃ 200V 31.75mm 38000uF 76.2mm ±20% 螺栓,D76.2xL182mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS