E37F401CPN103MEJ1U
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
E37F401CPN103MEJ1U
JLCPCB Part #
C3815183
Package
Bolt,D76.2xL182mm
Description
-40℃~+85℃ 10000uF 182mm 28.2A@120Hz 31.8mm 400V 5000hrs@85℃ 76.2mm 9mΩ@120Hz ±20% 螺栓,D76.2xL182mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS