HHXC800GRA470MJA0G
MFR.Part #
HHXC800GRA470MJA0G
JLCPCB Part #
C5274650
Package
SMD,D10xL10mm
Description
-55℃~+125℃ 10mm 10mm 4000hrs@125℃ 47uF 80V ±20% SMD,D10xL10mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS