E36D400LPN872UAA5U
MFR.Part #
E36D400LPN872UAA5U
JLCPCB Part #
C7177759
Package
Bolt,D35xL105mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 105mm 12.7mm 35mm 40V 8700uF 螺栓,D35xL105mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS