ELXS251VSN821MQ50S
MFR.Part #
ELXS251VSN821MQ50S
JLCPCB Part #
C3722668
Package
Plugin,D25.4xL52.5mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.29A@120Hz 25.4mm 250V 5000hrs@105℃ 52.5mm 820uF ±20% 插件,D25.4xL52.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS