EMZF350ADA101MHA0G
MFR.Part #
EMZF350ADA101MHA0G
JLCPCB Part #
C3829311
Package
SMD,D8xL10.5mm
Description
-25℃~+105℃ 10.5mm 10000hrs@105℃ 100uF 240mA@120Hz 35V 8mm ±20% SMD,D8xL10.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS