E36D400LPN183TC67U
MFR.Part #
E36D400LPN183TC67U
JLCPCB Part #
C7177757
Package
Bolt,D50.8xL67mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 18000uF 22.2mm 40V 50.8mm 67mm 螺栓,D50.8xL67mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS