E36D350LPN124TDB7U
MFR.Part #
E36D350LPN124TDB7U
JLCPCB Part #
C3814022
Package
Bolt,D63.5xL117mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 0.12F 117.48mm 2000hrs@85℃ 28.58mm 35V 63.5mm 螺栓,D63.5xL117mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS