EKY-250ELL471MH20D
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
EKY-250ELL471MH20D
JLCPCB Part #
C1582220
Package
Plugin,D8xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 1.05A@100kHz 20mm 25V 3.5mm 470uF 7000hrs@105℃ 8mm ±20% 插件,D8xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS