229LBA016M2EC
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
229LBA016M2EC
JLCPCB Part #
C7173339
Package
Plugin,D35xL27mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 16V 2000hrs@85℃ 22000uF 27mm 35mm 37.68mΩ@120Hz 4.13A@120Hz ±20% 插件,D35xL27mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS