DCMC222M400BC5M
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
DCMC222M400BC5M
JLCPCB Part #
C2623317
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 106.35mm 2000hrs@85℃ 22.23mm 2200uF 400V ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS