AHA477M25G24B-F
MFR.Part #
AHA477M25G24B-F
Description
-55℃~+105℃ 10.2mm 10mm 2000hrs@105℃ 25V 470uF 600mΩ@120Hz 612mA@10kHz ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS