MAL225719181E3
MFR.Part #
MAL225719181E3
JLCPCB Part #
C3725260
Package
Plugin,D35xL27mm
Description
-25℃~+85℃ 1.44A@100Hz 10mm 180uF 27mm 35mm 5000hrs@85℃ 500V ±20% 插件,D35xL27mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS