PZ1AH33B-AU_R1_000A1
MFR.Part #
PZ1AH33B-AU_R1_000A1
JLCPCB Part #
C7266648
Description
15Ω 1W 1uA@24V 33V SOD-123HE Zener Diodes ROHS