947D331K132ALGSN
MFR.Part #
947D331K132ALGSN
JLCPCB Part #
C3803358
Description
-45℃~+85℃ 230V、1.3kV 330uF ±10% 插件 Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS