381EL221M250H022
MFR.Part #
381EL221M250H022
Description
-40℃~+105℃ 1.4A@20kHz 10mm 220uF 22mm 250V 30mm 670mΩ@120Hz 7000hrs@105℃ ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS