ECLB40W-110D24
MFR.Part #
ECLB40W-110D24
JLCPCB Part #
C6941716
Package
DIP,52x30.5mm
Description
2 24V 43V~160V 833mA 89% DIP,52x30.5mm DC-DC Power Modules ROHS