ECLB40W-110D12N
Extended
Manufacturer
Cincon Electronics Co. LTD
MFR.Part #
ECLB40W-110D12N
JLCPCB Part #
C5682744
Package
DIP,52x30.5mm
Description
1.667A 12V 2 3kV 40W 43V~160V 88% DIP,52x30.5mm Isolated Power Modules ROHS