ECLB40W-110D24N
MFR.Part #
ECLB40W-110D24N
JLCPCB Part #
C5726880
Package
DIP,52x30.5mm
Description
2 24V 3kV 40W 43V~160V 833mA 89% Short Circuit Protection、Over Current Protection、Under Voltage Protection、Overvoltage protection、Overheat protection DIP,52x30.5mm Isolated Power Modules ROHS