EC4SBW-24S15N
MFR.Part #
EC4SBW-24S15N
JLCPCB Part #
C7182759
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
1 1.33A 15V 18V~75V 89% DIP,25.4x25.4mm DC-DC Power Modules ROHS