ECLB40W-24S05
Extended
Manufacturer
Cincon Electronics Co. LTD
MFR.Part #
ECLB40W-24S05
JLCPCB Part #
C6029988
Package
DIP,52x30.5mm
Description
1 1.5kV 40W 5V 8A 90.5% 9V~36V DIP,52x30.5mm Isolated Power Modules ROHS