EC2SB-48S33S
MFR.Part #
EC2SB-48S33S
JLCPCB Part #
C6941296
Package
SMD-6P,25.4x25.4mm
Description
1 2.5A 3.3V 36V~75V 81% SMD-6P,25.4x25.4mm DC-DC Power Modules ROHS